Horizontálne

Hliníkové horizontálne žalúzie sú určené najmä na zatienenie interiérov, alebo ich dekoráciu. Prúd svetla sa dá regulovať naklápaním lamiel do určitého uhla pomocou ovládacej tyčky (medziokenné žalúzie), alebo retiazky (ISO design). Tento typ ISO design je určený na okná s izolačným dvojsklom, PVC, drevené EURO okná a tiež hliníkové okná

MONOTEX

Monotex s "predným vývodom" ovládanie retiazkové

Interiérová žalúzia Monotex je vhodná do všetkých typov okien, obsluha za pomoci nekonečnej retiazky 4,5x6mm, ktorá ovláda operačný mechanizmus s prevodom 1:2,6 alebo 1:4,8. Žalúzia sa vyrába v systéme horného nosníka 25x25. Farby horného nosníka, spodného závažia a rebríka môžu byť zvolené podľa vzorkovníka farieb systému 25x25.

 

MONOCORD

Interiérová žalúzia s operačným mechanizmom CD 25 vrátane automatov šnúrok CTS 25, vhodná do všetkých typov okien, obsluha za pomoci retiazky, ktorá je vyvedená „spredu” (t.j. z prednej časti horného nosníka), vyrába sa s bočným vývodom – oceľové lanko na pružine. Farby horného nosníka, spodného závažia a rebríka môžu byť zvolené podľa vzorkovníka farieb.

 

MONOCRANK

Horizontálna žalúzia s pohonom na kľuku. Farba horného nosníka, závažia a rebríka je vyberaná z tabuľky farieb.

 

MONOMAGIC

MONOMAGIC - ovládanie tyčka

Interiérová žalúzia vhodná do všetkých typov okien, ovládanie za pomoci mechanizmu – tyčka a brzda šnúrky, ktoré sú vyvedené „spredu” (t.j. z prednej časti horného nosníka). Farby horného nosníka, spodného závažia a rebríka môžu byť zvolené podľa vzorkovníka farieb.

 

VENUS

Venus retiazková

Interiérová žalúzia je vhodná do všetkých typov okien, obsluha je za pomoci retiazkového mechanizmu, ktorý je vyvedený „zospodu“ ( t.j. z dolnej časti horného nosníka).

 

VENUS ŠTANDARD

Venus štandard - ovládanie tyčkou

Interiérová žalúzia je vhodná do všetkých typov okien, obsluha za pomoci šnúrky a voľnevisiacej tyčky vyvedenej z dolnej časti horného nosníka.

 

STAR 25

STAR 25 - retiazkové ovládanie

Interiérová žalúzia je vhodná do všetkých typov okien, obsluha je za pomoci retiazkového mechanizmu 3,2 x 3,5 mm , ktorý je vyvedený z prednej časti horného nosníka.

 

ATYPICKÁ

Interiérová žalúzia s atypickými tvarmi je vhodná do všetkých typov okien, obsluha za pomoci šnúrky a voľne visiacej tyčky vyvedenej z prednej časti horného nosníka. Žalúzie sa vyrábajú v systéme horného nosníka 27x19 a 25x19.

  • najlepšie je merať atypickú žalúziu pomocou šablóny, ktorá je odzrkadlením vnútorného rozmeru žalúzie
  • ak nie je žalúzia meraná podľa šablóny, je nutné poskytnúť všetky rozmery a uhly veľmi dôkladne
  • minimálny priemer žalúzie je 30 cm

 

FRONTON

FRONTON s lamelou 50mm

Interiérová žalúzia-je vhodná do všetkých typov okien, obsluha za pomoci šnúrok vyvedených z prednej časti horného nosníka, ktoré zároveň spľňajú funkciu obracania lamiel, vrátane zdvíhania a spúšťania žalúzie.

 

MINI 16

Horizontálna žalúzia, vyrábaná so systémom horného nosníka 20x19, ktorý je prispôsobený lamele o šírke 16mm. Určená je do všetkých typov okien, ovládaná je za pomoci šnúrky a tyčky, ktoré vystupujú z prednej strany horného nosníka. Žalúzia montovaná na stenu sa upevňuje pomocou úchytu.

 

 

Bevax